Mar 17 2017

Bluetooth Araç Kiti / Handsfree Aux Mp3

Araç içinde Phablet kullanmak için aldığım bir ürün. Aux girişinden kablo kullanmak yerine bu şekilde hem cihazın sesini, hemde telefon görüşmelerini yaparım düşüncesiyle aldım. Özellikle işe gidip gelirken youtube canlı yayınlarından haber izlemek oldukça iyi oluyor.

Satıcı altındaki yorumlarda olumluydu. Benim aldığım satıcıda 24 TL civarı bir fiyatı vardı, ancak doları gidişatı malum 43TL ye yükselmiş. Daha uyguna (28TL) satan bir satıcının linki için TIklayın.

Bluetooth 4.0 teknolojisinde bir ürün diye satılmasına rağmen ürün 2.0. Pratikte pek bir fark yaşanmıyor. Onun haricinde ürün resim ve açıklamalarda anlatıldığı gibi. Müzik performansı çok iyi, konuşma performansı da yakın bir yerde konumlandırır sanız çok yeterli. Şimdilik küllük kısmına yani aşağıda konumlandırdığım için konuşma sırasında biraz bağırmam gerekiyor. Buna bana kolaylık oldu, çünkü küllük içinde çakmak soketi var ve şarjı oraya taktığımda kapağı kapanıyor.

Ürün sadece bağlantı görevi gördüğünden telefon rehberi, cihaz içindeki müzik dosyalarını görmenize yada cd çalar üzerinde görüntülemenize olanak sağlamıyor. 2 Cihaza kadar bağlantı sağlanıyor, tekrar tanıtma gereği duyulmuyor bu iyi bir seçenek. Eşleştirme sırasında PIN vs. gerekmiyor bağlantı hızlı bir şekilde oluyor. Üründe ışık rengi seçemiyorsunuz, mavi ışıklı geliyor. Mondeo turuncu renkte olduğu için ürün çok sırıttı 🙂 King sağolsun, yine yardımıma koştu. Ledleri değiştirerek uyum sorununu ortadan kaldırdı. Ürün fiyat/performans olarak çok iyi, böyle bir çözüme ihtiyacınız varsa almanızı tavsiye ederim.

 

 

 

 

Spread the love

Facebook Yorumları

Yorumlar

  • Tahir on 3 Ekim 2017 at 21:06
  • Cevapla

  Bu cihazı almak istiyorum her teybe uyarmı
  0  0
  1. Aux girişi olan her cihaza uyar. Tavsiye ederim.
   0   0

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.