Kamp Tencere Çaydanlık Seti / İnceleme

Kamplarda yemek yapmak için evden tencere tava götürme işi haliyle eziyet. Bu sebeple kompak, iç içe geçebilen tencere seti arayışına girdim ama girmez olaydım 🙂 İşin içine “KAMP” kelimesi girdiğinde maalesef fiyatlar 2-3 katına çıkıyor. Normalde 50 TL etmeyecek ürünler 200-300 lira etiketle satılıyor.
Aliexpress artık eski cazibesini yitirse de buralara göre yarı yarıya ucuz. Kısa bir araştırmadan sonra, Tencere,tava ve Çaydanlık (kettle) setinde (110TL Takipli kargo dahil) karar kıldım. Tek başına kamp yapanlar için (özellikle çantalı) biraz büyük gelebilir ama 2-3 kişilik kamp organizasyonlarında kullanıma uygun. Alüminyum olan setin içi teflon kaplı değil ancak içerisinde farklı bir boya/kaplama var, boyasız malzemeler gibi yapışma olmuyor. Alüminyum malzeme ama öyle elinizle eğilip bükülecek gibi de değil. Tüm bu malzemeler 680 GR. Bence diğer ıvır zıvır pek kullanışlı değil onları çıkartarak daha da hafifleyebilir. Kendi özel kılıfı içinde, iç içe geçen şekilde, ek olarak çaydanlık içine kamp tüpü ve mini ocak konabilir. Özetle profesyonel takılmıyor sanız bu set işinizi rahatlıkla görecektir tavsiye ederim.

Setin İçeriği :
1 Adet Tencere
1 Adet Tava
1 Adet Çaydanlık
2 Adet Bardak Yada Kase
1 Adet Kepçe
1 Adet Tahta Spatula
1 Adet Bulaşık Süngeri
1 Adet Çanta

(Diğer parçalardan farklı olarak çaydanlığın tutma bölümü yumuşak plastikten yapılmış. Kamp ateşi üzerinde fazlaca aleve maruz kalırsa zamanla eriyebilir.)

 

Kamp Tencere Çaydanlık Seti

110 TL (AliExpress)
8

Özellikler

9.0/10

Kullanım Kolaylığı

9.0/10

Kalite

7.0/10

Fiyat

7.0/10

Avantajları

  • Geniş Olması
  • İç İçe Geçmesi
  • Hafifliği (Boyuta Göre)

Dezavantajları

  • Çaydanlık Sapı Kalitesiz
  • Teflon Değil
Beğendiysen Paylaş..!

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir