«

»

Mar 16 2017

M. Serhat

VR-BOX 2 (ALMAYIN)

Teknoloji markette Samsung marka Vr gözlük deneyince mevzu çok hoşuma gitti 🙂 Maalesef telefonum Samsung olmasına rağmen uyumlu olmadığı için alamadım. İnternet üzerinden araştırdığımda (demek ki yeteri kadar araştırmamışım) karşıma VRBOX2 çıktı. Kullanıcı yorumlarına aldanarak siparişini verdim. 35 TL VR, kulaklık, powerbank ve kumanda şeklinde bir paket yapmışlar. İlandaki resimler tabii ki yine aldatıcı oldu. Cihaz geldi ilk deneme hüsran, 2. deneme de aynı şekilde oldu. Samsung cihazı denerken aldığım hissin 10/1 anca var. Tünel hissi, göz yorma ve kafayı acıtma şeklinde eziyetli. Gerçekçilikten biraz uzak 🙂 Olsun yanında bir sürü şey geldi dursun kenarda diyorum ama paketteki her şey ÇÖP.

VR konusunda pek bilgi sahibi değilim, uzun uzadıya bir inceleme yapamam ama kesinlikle ALMAYIN derim. Link falan da vermiyorum kazara alırsınız hoş olmaz 🙂 Böyle bir cihaz arıyorsanız BOBO VR Z4 alın, elimde olmadığı için ekleyemiyorum ama denedim kesinlikle Samsung a yakın bir performans veriyor.

 

 

Spread the love

Facebook Yorumları

Yorumlar

Yazar hakkında

M. Serhat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code